Dear Guests!

We have a new-built (2006) Homokháti Apartment House, what is located in almost center of Mórahalom. We are waiting our guests in pleasant and peaceful environment near to the Szent Erzsébet Thermal Bath in all year. For us the most important thing is the guests' satisfaction, so we pay attention to create the best relaxing place for you and your family also. Our apartments are fully furnished and totally equipped. For the children we have friendly and safety playground. The apartments are suitable for 2-4 persons, with fully equipped kitchen, dining room, living room, bedroom, shower and satellite broadcasts, cable TV with television and terrace.. 

Reméljük Önt is mielőbb a vendégeink közt üdvözölhetjük!
Tekintse meg folyamatosan bővülő szolgáltatásainkat!

 • Gyógyfürdő

  Mártozzon meg gyógyító hatású termálvízében és kényeztesse magát szaunavilágában és gőzfürdőjében.

  Bővebben
 • Szállás

  Csendes nyugodt pihenés a korszerűen berendezett összkomfortos apartmanjainkban.

  Bővebben
 • Mórahalom

  morahalom-szallas-apartman-kiado-smestaj-morahalom

  Fedezze fel Városunk túraútvonalait , természeti szépségeit és környéke nevezetességeit

  Bővebben
 • Szolgáltatások

  Tekintse meg aktuális szolgáltatásainkat, melyek folyamatosan bővülnek!

  Bővebben
 • Látnivalók

  Környékünk rengeteg látnivalóval rendelkezik. Csodálja meg nevezetességeinket!

  Bővebben
 • Természetjárás

  morahalom-szallas-apartman-kiado-smestaj-morahalom

  A természet csodái is megtalálhatóak. Kiránduljon családjával, barátaival a térségben!

  Bővebben

TUK-TUK vonat

A városunk kis érdekessége a TUK-TUK vonat, mely kíváló lehetősget biztosít arra, hogy felfedezzék Mórahalmot és a környező kis nevezetességeket, péntek délután , szombat és vasárnap üzemel.

Városnéző körjáratunk állomási a következő megállókból áll:Tömörkény utca - Iskola utca - Május 1 utca - Munkácsy Mihály utca - Szegedi út - Csend utca - Szántó utca - Zrínyi utca - Dobó utca - Zákányszéki út – Mátyás király körút – Nagy Imre utca - Batthyányi Lajos utca – Bethlen István utca – Bástya sor – Zákányszéki utca - Millenniumi sétány - Tömörkény utca útvonala.

Emellett Gasztró járatot és Nagyszéksósi járatot is indítunk.

Igény esetén 40 fő/út áll rendelkezésre, ha csoportban szeretnének kirándulni.

 

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net